fumigacja deratyzacja fumigacja wrocław dezynsekcja

Fumigacja - Wrocław i cała Polska

Fumigacja obiektów korporacyjnych i zakładów przemysłowych jest naszą specjalnością

Deratyzacja - Wrocław i cała Polska

Deratyzacja obiektów korporacyjnych i zakładów przemysłowych jest naszą specjalnością

Nowoczesna fumigacja i dezynsekcja

W naszych usługach starannie dobieramy i stosujemy najnowsze dostępne techniki fumigacji i dezynsekcji na najwyższym światowym poziomie.

Programy zwalczania szkodników

Potrzeby naszych Klientów są starannie analizowane indywidualnie dla każdego naszego Klienta. Dbamy o to, aby jakość świadczonych przez nas usług była najwyższa a same usługi - najskuteczniejsze.

Zapytaj o ofertę
* Imię i nazwisko  
* Miejscowość  
* Telefon lub email  
* Opis problemu  
Tekst kontrolny
* Przepisz tekst kontrolny  
 

Aktualności

sprzątanie mieszkania, dezynsekcja, zakupy, pieczenie baby, święcenie jaj...

4/8/2014

jeśli już dzisiaj planujesz przedświąteczne porządki, nie zapomnij też o wykonaniu dezynsekcji, by mieć absolutną pewność, że nieproszeni goście nie popsują Ci świąt!

Wiosna, wiosna! A wraz z nią, deratyzacja:)

3/14/2014

wszystkim właścicielom i zarządcom nieruchomości przypominamy o potrzebie wykonania wiosennej deratyzacji i jak zwykle oferujemy atrakcyjne ceny!

Zmarznięte gryzonie wkraczają do domostw

9/22/2013

W związku z nadejściem chłodnych, jesiennych dni oraz rozpoczęciem sezonu grzewczego coraz więcej domów odwiedzają nieproszeni goście. Aby pomóc Państwu zabezpieczyć się przed problemem szczurów i myszy oferujemy usługi profilaktycznej deratyzacji z rabatem 15%.

Obsługujemy już całą Polskę!

fumigacja, deratyzacja - usługi

Nasi Partnerzy

TUV
PSPDDD
SGGW

Kontakt

Rzetelna Firma

Od lat współpracujemy z Krajowym Rejestrem Długów. W 2010 roku otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelnej Firmy.
Złoty certyfikat rzetelnej firmy
Rzetelna firma - Solinex - usługi deratyzacji i dezynsekcji

Deratyzacja

Firma specjalizuje się w profesjonalnym zwalczaniu gryzoni (odszczurzanie). Oferujemy: analizy zagrożeń, projekty, instalacje, monitoringi, profesjonalne systemy ochrony i zabezpieczeń obiektów przed szkodnikami, zgodne z systemami zapewniania jakości PN EN ISO 9001:2000, HACCP, w tym elektroniczne.

Dezynsekcja, Dezynfekcja

W naszej ofercie znajdą Pańswo profesjonalne programy i systemy kontroli szkodników owadzich. Oferujemy zwalczanie insektów za pomocą bezpiecznych dla człowieka, zwierząt i środowiska najnowszej generacji środków chemicznych, fizycznych i biologicznych.

Fumigacja, gazowanie

Firma specjalizuje się w przeprowadzaniu bezpiecznych zabiegów zwalczania szkodników drewna w obrębie kościołów i obiektów sakralnych, obiektów rolniczych (młyny). Naszym polem działania jest również fumigacja palet i europalet drewnianych, oferujemy metody chemicznego i niechemicznego zwalczania szkodników drewna.

Oferta lokalna

Deratyzacja Wrocław

Wrocław należy do miast o najwyższej infestacji szczurów w Polsce. Znajduje się tutaj dużo dopływów rzek i kanałów co stanowi dobrą bazę dla rozwoju gryzoni. Doskonała znajomość behawioryzmu tych szkodników, właściwy dobór środków, ogromne doświadczenie w branży pozwala nam na przeprowadzenie skutecznych zabiegów deratyzacji we Wrocławiu .

Dezynsekcja Wrocław

Firma Solinex od ponad 20 lat specjalizuje się w dezynsekcji czyli zwalczaniu owadów latających i biegających. Nasze pole działania obejmuje odkomarzanie, zwalczanie karaluchów, tępienie prusaków, odmrówczanie i inne. Wrocław jako miasto o relatywnie ciepłym klimacie szczególnie sprzyja rozwojowi owadów. Regularnie jesteśmy zaangażowani w akcje dezynsekcji na terenie Wrocławia.

Fumigacja, gazowanie Wrocław

Zwalczanie szkodników drewna od wielu lat pozostaje naszą domeną. Firma została założona we Wrocławiu, niemniej jakość wysokospecjalistycznych usług zwalczania szkodników drewna została doceniona w całej Polsce. Stosujemy nowoczesne, całkowicie nieszkodliwe dla materiałów metody zwalczania szkodników drewna. W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne metody chemiczne jak również niechemiczne.
Copyright Antipest-Solinex 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone