Deratyzacja we Wrocławiu

Z zapałem zwalczamy wszystkie szkodniki, ponieważ chcemy, by Wrocław kojarzył się z kulturą, sztuką i nauką, a symbolami naszego miasta pozostały sympatyczne KRASNALE, a nie grasujące po ulicach miasta odrażające szczury i myszy.

Dwa razy do roku bierzemy udział w miejskiej akcji deratyzacji Wrocławia. Przeprowadzamy też liczne działania profilaktyczne, ponieważ wiemy, że zwalczanie szczurów musi mieć charakter stałych, usystematyzowanych działań. Podejmujemy to wyzwanie każdego dnia, ochraniając setki firm i obiektów, minimalizując ryzyko strat gospodarczych związanych ze szkodami wyrządzanymi przez szczury i myszy. W ten sposób poprawiamy także standard funkcjonowania w przestrzeni miejskiej, z której korzystają zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nasze działania nie skupiają się jedynie na Wrocławiu, ale realizowane są także w innych miastach. Działamy w szczególności na terenie województwa dolnośląskiego, w tym m.in. w: Legnicy, Świdnicy, Wałbrzychu, Jeleniej Górze, Kłodzku.

Pragniemy zapewnić, że podejmując się walki z gryzoniami zawsze mamy na uwadze skuteczność podejmowanych działań. Nie zapominamy jednak i o tym, aby były one w pełni bezpieczne dla otoczenia – zarówno osób przebywających w pobliżu, jak również produktów spożywczych przechowywanych w danym pomieszczeniu.


Dlaczego szczury lubią Wrocław?

Gryzonie mają tu doskonałe warunki żerowania i rozmnażania - mnóstwo podziemnych kanałów, w których znajdują wspaniałe schronienie i łatwy dostęp do pożywienia (a pamiętajmy, że szczur nie jest wybredny).
Odpadki wyrzucane do śmietników czy nawet wprost na ulicę, przepełnione, otwarte kontenery i dokarmianie bezdomnych zwierząt - to tylko niektóre z grzechów głównych popełnianych przez mieszkańców naszego miasta. Deratyzacja powinna więc obejmować nie tylko bieżącą walkę z aktualnie żerującą na terenie miasta populacją gryzoni, ale również szereg działań profilaktycznych, pozwalających zredukować do minimum czynniki, o których wyżej wspomnieliśmy.

W celu zamówienia usługi zadzwoń (71) 351-08-07