Odkomarzanie

Jesteśmy w pełni przygotowani do realizowania usług odkomarzania nie tylko w obszarze obiektów zamkniętych (m.in. budynków inwentarzowych), ale przede wszystkim w obszarze terenów otwartych, podmokłych, tworzących doskonałe warunki rozwoju insektów. Odkomarzanie, które oferujemy, cechuje się pełną skutecznością i pozwala w efektywny sposób zwalczyć uciążliwą obecność insektów. W trakcie przeprowadzania prac zawsze dostosowujemy ich charakter to warunków otoczenia. Dysponujemy również profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu rozprowadzenie niezbędnych środków odbywa się niezwykle szybko i precyzyjnie zarazem. Pragniemy też zaznaczyć, że wykorzystywane przez nas preparaty są całkowicie bezpieczne dla otoczenia – zarówno roślin, jak również ludzi i zwierząt. Zachęcamy do tego, by zaufali Państwu naszemu ponad 20-letniemu doświadczeniu.

Skuteczne i bezpieczne usługi odkomarzania

Mamy bogate doświadczenie w zwalczaniu owadów. Oferujemy skuteczne i bezpieczne odkomarzanie na terenie całej Polski.

Wysoką skuteczność w odkomarzaniu oraz zwalczaniu meszek potwierdzają Klienci, którzy dzięki naszej usłudze uwalniają swoje posesje, ogrody oraz działki od nieproszonych gości. Usługa ta sprawdzi się także w przypadku całych osiedli, parków, stadnin czy przedsiębiorstw agroturystycznych. Nasza firma angażowana jest również do wysokobudżetowych akcji zwalczania komarów i meszek przed unikatowymi eventami plenerowymi.


Zwalczanie komarów i meszek

Oferujemy sprawdzone metody odkomarzania. Stosujemy opryski i zamgławiania, skutecznie zapobiegające namnażaniu się tych uciążliwych owadów.

Zwalczanie komarów i meszek wykonujemy metodą oprysków i zamgławiania przestrzennego z wykorzystaniem najnowszych preparatów posiadających wszelkie, wymagane polskim prawem dopuszczenia. Posiadany przez nas nowoczesny sprzęt pozwala na dokładne dotarcie preparatów w miejsca stanowiące siedliska owadów. Dzięki temu przeprowadzane odkomarzanie jest wyjątkowo skuteczne.


W celu zamówienia usługi zadzwoń (71) 351-08-07